Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

JUNIPER PARTNER

Jesteśmy sprzedawcą rozwiązań firmy Juniper Networks. Jako uczestnik Juniper Partner Program, programu partnerskiego tej międzynarodowej firmy oferujemy na zamówienie pełną gamę sprzętu pochodzącego z oficjalnych polskich kanałów dystrybucji.

Juniper Networks to ogólnoświatowy producent rozwiązań sieciowych istniejący na rynku od 1998 roku. Oferta firmy obejmuje głównie wysokowydajne routery, przełączniki i zapory sieciowe. Wsród produktów występuję urządzenia o różnej mocy do zastosowań czy to w sieciach firmowych aż po urządzenia przeznaczone na rynek operatorski.

Wszystkie produkty Juniper są nowe z gwarancją producenta. W zależności od potrzeb umożliwiamy zakup akcesoriów i usług do sprzedawanego sprzętu jak rozszerzenia gwarancji, pakiety serwisowe.

W celu przedstawienia konkretnej oferty prosimy o podanie w formularzu takich informacji jak:

  • poszukiwane urządzenie
  • ewentualne opcje np. serwisowe
  • e-mail
  • dane nabywcy

Spersonalizowaną oferę prześlemy w ciagu 1-2 dni roboczych.

Zanim zdecydujesz się na ofertę z Ceneo, Allegro lub innej porównywarki zapraszamy po indywidualną wycenę.

Zapytanie ofertowe Juniper

Witryna stworzona na platformie