Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Szukaj w sklepie

JUNIPER PARTNER

Jesteśmy sprzedawcą rozwiązań firmy Juniper Networks. Jako uczestnik Juniper Partner Program, programu partnerskiego tej międzynarodowej firmy oferujemy na zamówienie pełną gamę sprzętu pochodzącego z oficjalnych polskich kanałów dystrybucji.

Juniper Networks to ogólnoświatowy producent rozwiązań sieciowych istniejący na rynku od 1998 roku. Oferta firmy obejmuje głównie wysokowydajne routery, przełączniki i zapory sieciowe. Wsród produktów występuję urządzenia o różnej mocy do zastosowań czy to w sieciach firmowych aż po urządzenia przeznaczone na rynek operatorski.

Wszystkie produkty Juniper są nowe z gwarancją producenta. W zależności od potrzeb umożliwiamy zakup akcesoriów i usług do sprzedawanego sprzętu jak rozszerzenia gwarancji, pakiety serwisowe.

W celu przedstawienia konkretnej oferty prosimy o podanie w formularzu takich informacji jak:

  • poszukiwane urządzenie
  • ewentualne opcje np. serwisowe
  • e-mail
  • dane nabywcy

Spersonalizowaną oferę prześlemy w ciagu 1-2 dni roboczych.

Zanim zdecydujesz się na ofertę z Ceneo, Allegro lub innej porównywarki zapraszamy po indywidualną wycenę.

Zapytanie ofertowe Juniper

Witryna stworzona na platformie