Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Szukaj w sklepie

Nasza firma na aukcjach

Jako firma funkcjonujemy również na allegro. Dawniej mając konto: inetcafe (z racji reorganizacji firmy, konto zostało zawieszone). Pośredniczymy w sprzedaży towarów i usług, obsługujemy aukcje na zlecenie Klientów. Uczestniczymy w programach partnerskich. Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza o czym mogą świadczyć nasze KOMENTARZE. W latach 2006-2007 posiadaliśmy status Super Sprzedawcy, jednakże ze względu na zmianę profilu działalności, a później likwidację firmy został on zawieszony.

Na przełomie 2007 / 2008 roku ponownie pojawiliśmy się na allegro. Obecnie prowadzimy kilka kont, a aukcje na naszym głównym koncie możesz obejrzeć klikając przycisk znajdujący się obok.

Najczęściej sprzedajemy nowe i używane części komputerowe, akcesoria, etykiety samoprzylepne i inne materiały eksploatacyjne, domeny oraz oferujemy nasze usługi.

Aukcje

Witryna stworzona na platformie