Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Szukaj w sklepie

Domeny na sprzedaż, domeny do wynajęcia

W naszej ofercie posiadamy domeny przeznaczone do sprzedaży bądź dzierżawy. Wszystkie oferowane domeny są naszą właśnością. Na życzenie klienta możemy dobrać hosting, podpiąć domenę oraz założyć stronę.

Dla klientów zainteresowanych stałą współpracą możemy zaproponować kompleksową obsługę firmy od prowadzenia domeny, czyli obsługa domeny, podpięcie do panelu hostingowego, instalację skryptów po obsługę sprzedaży, czyli integrację sklepu z allegro i programem handlowym. Korzystamy z rozwiązań sprawdzonych partnerów. Usługi podlegają indywidualnej wycenie i zależą od wymagań klienta.

Podane w portfolio ceny domen nie uwzględniają opłat z tytułu instalacji domeny, rejestracji hostingu, utrzymania domeny, założenia strony oraz innych dodatkowych usług.

Portfolio

Hosting

Witryna stworzona na platformie